Навчаємося математики. Зошит для ігор і занять з математики для дітей старшого дошкільного віку. Формування елементарних Харьков


25 грн./шт.
Контакты
г. Харьков, ул. Клочковская, 25
показать телефон

Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет

Доставка
Самовывоз, Нова пошта

Характеристики товара навчаємося математики. зошит для ігор і занять з математики для дітей старшого дошкільного віку. формування елементарних

Автор Степанова Т.М.
Издательство Генеза
ISBN 978-966-11-0357-2

Описание товара навчаємося математики. зошит для ігор і занять з математики для дітей старшого дошкільного віку. формування елементарних

Зошит і методичний посібник «Навчаємо математики. Формування елементарних математичних уявлень у дітей старшого дошкільного віку» є складовими навчально-методичного комплекту. Зошит допоможе дітям одержати і закріпити знання про кількість, величину, форму, простір, час; вміння розв’язувати задачі і приклади; розвинути окомір, дрібні м’язи кисті руки; підвищувати рівень естетичної вихованості малюків.

Завдання, запропоновані в зошиті, побудовані за принципом поступовості щодо складності їх виконання дітьми, ґрунтуються на сюжетах відомих дітям казок і дають можливість у процесі практичної діяльності закріпити вміння, необхідні для вивчення математики в першому класі школи.

Для дітей старшого дошкільного віку, педагогів ДНЗ, центрів розвитку та підготовки дітей до школи, батьків.
Все отзывы о продавце (4)
Николай

27 апреля 2017


  менее месяца

Комментарий:  Часто ищу магазины с литературой по программированию, смотрю цены и ассортимент и внезапно нашел ваш сайт. Радует выбор и свежесть литературы. Прикупил себе пару книжечек. Вообщем магазином доволен!

Владислав

26 апреля 2017


  несколько месяцев

Комментарий:  Магазин отличный. Широкий ассортимент, всегда есть из чего выбрать. Уже в который раз здесь заказываю и никаких проблем нет. Книги приходят быстро, цена ниже чем в других магазинах и качество на 100 % соответствует описанию.

Александр

25 апреля 2017


  несколько месяцев

Комментарий:  Заказал книгу " Управление проектом в сфере графического дизайна" Быстро отправили,оплатил при получении,качество хорошее. Остался очень доволен работой магазина в целом.

Этот товар находится в разделе   Детские товары