Робочий зошит. Цікава математика. Для дошкільнят Харьков


25 грн./шт.
Контакты
г. Харьков, ул. Клочковская, 25
показать телефон

Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет

Доставка
Самовывоз, Нова пошта

Характеристики товара робочий зошит. цікава математика. для дошкільнят

Автор Наталія Листопад
Издательство Освіта
ISBN 978-617-656-298-6

Описание товара робочий зошит. цікава математика. для дошкільнят

Робочий зошит «Цікава математика для дошкільнят» призначений для дітей старшого дошкільного віку й є органічним доповненням до навчального посібника з такою самою назвою. Зміст зошита спрямований на формування у дітей 5–6 років елементарних математичних уявлень, способів дій, створення умов для розвитку творчої особистості. У зошиті запропоновані завдання різного рівня складності: на відтворення зразків, на застосування збутих знань, творчі. Кожні математичні поняття і відношення представлено відповідним малюнком на доступному для сприйняття дитини рівні. Кумедні звірята, казкові персонажі мотивуватимуть її до виконання завдань. Правильну відповідь запропоновано вказати у зрозумілий для дитини спосіб: познати, обвести, зафарбувати чи намалювати самому. Окремим різновидом завдань є відтворення геометричних елементів і цифр у клітинках за вказаним зразком, що сприятиме розвиткові м'язів дрібної моторики, підготовці руки дитини до письма.
Все отзывы о продавце (4)
Николай

27 апреля 2017


  менее месяца

Комментарий:  Часто ищу магазины с литературой по программированию, смотрю цены и ассортимент и внезапно нашел ваш сайт. Радует выбор и свежесть литературы. Прикупил себе пару книжечек. Вообщем магазином доволен!

Владислав

26 апреля 2017


  несколько месяцев

Комментарий:  Магазин отличный. Широкий ассортимент, всегда есть из чего выбрать. Уже в который раз здесь заказываю и никаких проблем нет. Книги приходят быстро, цена ниже чем в других магазинах и качество на 100 % соответствует описанию.

Александр

25 апреля 2017


  несколько месяцев

Комментарий:  Заказал книгу " Управление проектом в сфере графического дизайна" Быстро отправили,оплатил при получении,качество хорошее. Остался очень доволен работой магазина в целом.

Этот товар находится в разделе   Детские товары